Çağrı Merkezi: 0 535 953 84 65

Haberler

 

 

Glint Sizler İçin Yenilendi !

 

 

Cevabınız Evet ise ;

 

İlk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı, pratik ve tek ürünle tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz %100 Yerli üretim olan ürünümüz Glinti kullanırsanız yağ çöz, mobilya temizleyicisi, halı Şampuanı,  koltuk şampuanı, perde temizleyicisi, pas temizleyicisi, WC leke çıkarıcı, kireç çözücü, perde deterjanı, cam temizleyicisine, zemin-yüzey temizleyicisine ve daha pek çok sayamadığımız alanlarda çeşitli ürünler almanıza gerek kalmadan Sadece ve sadece Glintin ışıl ışıl olan yeni yüzüyle temizlik ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

 

Çok amaçlı olan Glint Joker sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde kullanılabilir. Ekonomik ve doğa dostudur su ile seyreltilerek kullanılabilir. Temizliğin yanı sıra kötü koku giderme özelliği vardır. Ayrıyeten Metal, alüminyum, pirinç, bakır, ahşap, plastik, kumaş, boyalı yüzeyler, deri döşeme, cam, mermer vs. gibi her yerde kullanılabilir.  Yeni etiketimizin mükemmel tasarımıyla Glint ailesine katılımından memnun kalacağınıza inanıyoruz. Glint ailesi olarak tasarımın yanı sıra Bildiğiniz üzere siparişleriniz de kullanma talimatını siparişinizin yanında mevcut olarak gönderimini sağlıyorduk. Lakin kaybetme, yırtılma gibi durumlarla karşılaşmamanız için Glint ailesi olarak yine sizi düşündük ve Yeni etiketimizde kullanma talimatını artık ürünümüzün üzerinde mevcut olup gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Yeni Glint etiketimiz ile doğaya zarar vermeden sağlıklı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Glintin yeni etiketimizle pırıl pırıl ve sağlıklı bir şekilde temizlik yapmanızı.

 

Ayrıca satış ortağımız olarak çevrenize satış yapıp evinize ek bir gelir sağlayıp ayrıca doğanın korunmasına katkı sağlamış olursunuz.

 

 

Yeni logomuzun Glint Joker ailesine Uğur ve mutluluk getirmesini temennisiyle sizlere arz ediyoruz ve bu arzın mutluluğunu taşıyoruz.

 

 

 

___________________________________________________________________________

 

Pro Yem Artık Bi̇zlerle

 

___________________________________________________________________________

 

 

 

Gli̇nt Alman Pazarında