Çağrı Merkezi: 0 535 953 84 65

Çakra Pandül (Sarkaç)

120,00 TL

Çakra Sarkaç (Pandül)

Stok Kodu Çakra1212
Barkod 678954321267
Stok Durumu Son 100 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Taş Uzunluğu: 3,7 cm 
Zincir Uzunluğu 20 cm 

7 ANA ÇAKRA VE ÖZELLİKLERİ

İnsan bedenini çevreyeleyen elektromanyetik alana aura denir. Aura evrensel enerji ile beslenir. Auranın yedi ana enerji merkezi vardır. Bunlara Çakra denir.
Çakra, Sanskritçe’de tekerlek anlamına gelir. Bedenimizin içerisinde çakralar olarak bilinen yedi temel enerji merkezi hormonal salgı bezlerinin ve büyük sinir ağlarının üzerinde ya da çok yakınında olup belirli noktalarda omurgayla kesişirler.
Her çakra, varlığımızın-büyüme ve sağlığı da kapsayan-çeşitli fonksiyonlarını kontrol eden hormonal sistemdeki bir salgı bezi ile bağlantılıdır. Bu salgı bezlerinin fonksiyonlarındaki ağırlaşma; hayata bakışımız, ruh halleri, davranışlar ve mücadele yeteneğimiz üzerinde etkiler meydana getirecektir. Salgı bezlerinin durumuna bağlı olarak; sıkıntılı. öfkeli, korkulu, kötümser ya da mutlu, huzurlu, güvenli ve iyimser hale gelebiliriz. Salgı bezleri beyine ve buradan da varlığımızın duygusal, zihinsel ve spiritüel yönlerine bağlıdır. Bu çakraların fiziksel bedenimizde bulundukları yerlerdeki kısımları, kendileri ile ilişkili olan (duygusal-zihinsel) hallere bağlayan iletkenler gibidir.

Yorumlar
Yorum Yap